ŞAH YAPI KONUT

Sizin için güvenli konutlar üretiyoruz.

Vizyonumuz

Hesaplı, konforlu, güvenilir mekanlar üretmek

AMAÇLARIMIZ

Mütahitlik üreticiliktir. İş yaparken projeye, estetiğe ve sağlamlığa önem vermektir. Mütahitlikte olmazsa olmaz malzeme ve işçiliktir. Ayrıca kaliteli ekibin uyum içinde çalışması çok önemlidir. Hürmetimizi ve sevgimizi en üst seviyede tutarak, işimizle ilgili her şeyi dikkatli bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca İç mekan görsellerinide oluştururuz.

Yaptığımız işler :


Kentsel dönüşüm projeleri, Kat karşılığı inşaat işleri, Arsa alım hizmetleri, Mimarlık ve proje hizmetleri başta olmak üzere "Sizin için güvenli konutlar üretmek." amacı ile 2010 yılında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde kuruldu. Küçükçekmece ilçesinde Yeşilova, İnönü ve Gültepe mahallelerinde inşaat sektöründe faaliyet göstermiştir. Boş arsaları satın alarak projelendirip, inşaat yaparak kaliteli konut üretip satmıştır. Mülk sahipleriyle kat karşılığı sözleşmesi yaparak eski yapıları yıkıp, projelendirip inşaat yaparak anahtar teslimi kaliteli konutlar üretmiştir. Kentsel dönüşüm kapsamında mülk sahipleriyle sözleşme yaparak m2 birim fiyatı üzerinden maliyet hesabı belirleyip mülk sahipleri eski yapılarını yıkıp, projelendirip inşaat yaparak anahtar teslimi sorunsuz, kaliteli konutlar üretmektedir.


Binanızı kentsel dönüşüme kapsamına almak, güvenilir konut sahibi olmak veya tadilat yapmak istiyorsanız BİZİ ARAYINIZ. Gelip hemen ÜCRETSİZ KEŞİF yapalım. ÜCRETSİZ KEŞİF ve TEKLİF İÇİN BİZİ ARAYINIZ.